Drakova Geo Stránka

DrakMrak DrakMrak je moje přezdívka v počítačovém světě a je datována historicky od mého vstupu na jedno legendární fórum. Od té doby ji používám ikdyž na ono fórum už chodím jen jako člen a spíše minimálně než že bych ho vyhledával. Nicméně přezdívka se mi líbí a proto ji používám dál v rámci mých jiných aktivit. Občas ji sice někdo využije také nicméně je to v minimálním množství. Samozřejmně nemohu si na tento nick dělat nároky nevymyslel sem si ho ale použil něco co se mi kdysi líbilo a líbí se mi to pořád 8-) a tak už to u přezdívek bývá…
Stránka je a bude zaměřena na moji nejoblíbenější aktivitu a tou je geokešing a k tomu samozřejmě patří i turistika ve všech podobách a fotografování.

V rámci mých různých činností vznikla i geokačerská stránka GeoTřebíč, kde je možno potkat různé lidičky motající se kolem Třebíče a okolí. Pokud máte zájem nakouknout není nic snazšího než se podívat (kliknout na obrázek dole) a pokud se vám to bude líbit tak i přihlásit.

Geo TřebíčDalší čím se zabývám ve svém volném čase je fotografování. Vše o tom co se tohoto týče najdete na odkazu fotografování. Budu tam dávat vše o zařízeních, fotkách a odkazy na svoje fotky. S tím souvisí i další okruh mých zájmůa to fotografická hra GeoSpy což je zajímavý projekt, který se mi líbí a má potenciál. Byl spuštěn závěrem roku 2013 a sleduji jeho vývoj. Pokud by se vám líbil stačí kliknout na obrázek pod tímto textem. Bližší informace pak postupně vytvořím na stránce ZDE.

GeoSpy